POST DISPONIBIL
operator calculator
COMPANIE:  Bobi Bogdy ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 9 februarie 2011
Companie cu capital 100% romanesc,cu domeniul de activitate comert, publicitate on line
Descrierea postului
Operare date calculator.
Cautam colaboratori din toata tara, pentru activitate part- time,1- 3 ore/zi.Activitatea consta in publicarea de anunturipublicitare pe internet. Se lucreaza de acasa , de pe propriul calculator sau laptop personal. Venituri minime intre 75 - 100 $ pe saptamana, in functie de activitatea dvs.
pentru informatii suplimentare aplicati cv-ul dumneavoastra la adresa de e-mail bobibogdy@yahoo.com
Persoanele selectate vor fi contactate pe e-mail.
Cerintele postului
Cunostinte minime operare calculator; calculator/ laptop personal, acces internet, timp disponibil 1 - 3 ore / zi,
seriozitate, perseverenta, putere de concentrare.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Bobi Bogdy