POST DISPONIBIL
partenerBIO
COMPANIE:  LIFE CARE ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 februarie 2011
Descrierea companiei
Life-Care comercializeaza produse cosmetice de calitate,
produse pentru ingrijirea locuintei, suplimenti alimentari,
toate aceste fiind certificate BIO.
Descrierea postului

Inscriere GRATIS! Primul catalog GRATIS la prima comanda! Trebuie doar sa ai 18ani impliniti.

Avantaje:
- poti comanda doar pentru consumul propriu si beneficiezi de un comision
cuprins intre 20% si 30% aplicat la preturile de catalog;
- poti comanda pentru vanzare si beneficiezi de un comision cuprins
intre 20% si 30% aplicat la preturile de catalog;
- poti inscrie reprezentanti si iei comision de pana la 21% din consumul celor pe care ii aduci in retea;
- este suficient sa comanzi (chiar si un singur produs) numai o data la 6 luni
pentru a ramane in sistem ;
- la comanda peste 130 ron (pret de partener) transportul este GRATUIT.
- Reduceri pentru membrii 20% pentru orice comanda indiferent de valoare;
- 5% reducere in plus pentru comenzi mai mari de 500 RON
( cumulate intr-o luna)
- 10% reducere in plus pentru comenzi mai mari de 1000 RON
- 10% bonus din valoarea comenzii, numai la prima comanda,
daca aceasta este minim 250 Lei.
- 100 Lei bonus in a 4-a luna daca in primele 3 luni consecutive
valoarea comenzilor tale este de minim 250 lei in fiecare luna.

Programul de BUN VENIT in Life Care:
LUNA I- Plaseaza prima ta comanda ca Nou Partener Life Care de peste 150 Lei
(recomandat este 250 ron pt a beneficia si de promotiile de mai sus)
si primesti CADOU un produs Krauter in valoare de 10 Lei.
LUNA II- La plasarea unei comenzi de peste 180Lei
(recomandat este 200 ron pt a beneficia si de promotiile de mai sus)
primesti CADOU un sapun lichid cu plante BIO Krauter in valoare de 14,99 Lei.
LUNA III- In a treia luna de activitate plaseaza o comanda de peste 250 Lei
si primesti CADOU un detergent de vase BIOHAUS in valoare de 17,99 Lei.

Luna a IV dak faci o comanda de peste 350ron primesti CADOU o apa de parfum I'm Free la alegere in valoare de 54,99lei.

120 Lei bonus daca timp de 2 luni consecutive iti cresti echipa
in fiecare luna cu cate 3 Parteneri directi

Oferta personala numai pentru echipa proprie
Lunar, (incepand cu 1 martie 2011) intocmesc un clasament
cu persoanele din echipa mea care are punctajul cel mai mare:
(Fiecare primeste 1 punct pentru fiecare persoana inscrisa
si inca cate 1 punct pentru fiecare 100 lei cumparata)
De comun acord ii maresc echipa,
Luna urmatoare il ajut tot pe primul de pe lista calificat
( in afara de cei care deja au beneficiat de oferta)

Te poti inscrie GRATUIT ca reprezentant Life Care,
Prima comanda trebuie plasata in termen de 30 de zile de la inscriere.
Direct pe site-ul www.life-care.com
in partea stanga sus intra pe - Fa-ti un cont nou
dupa care pe panoul din stanga apasa pe - Vreau sa devin Partener
La COD SPONSOR treceti codul:404357 si la Nume sponsor:NEACSU BOGDAN CONSTANTIN .Pt orice nelamurire lasati un mesaj la id-ul neacsu_laura87@yahoo.com pt a va raspunde la orice problema ati avea
Va doresc succese extraordinare!
Cerintele postului
-persoana serioasa
-varsta minima 18ani
Taguri
Toate anunturile postate de compania LIFE CARE