POST DISPONIBIL
Broker asigurari - COLABORARE
COMPANIE:  rca-broker ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 29 iulie 2011
Descrierea companiei
Asigurari RCA.
Descrierea postului
Companie de brokeraj cu prezenta serioasa pe piata de profil, cauta pentru Bucuresti colaboratorI in domeniul asigurarilor RCA, CASCO, locuinta , viata, etc.
Se ofera: contract de colaborare, o reala oportunitate financiara, pregatire si licentiere, program flexibil, neconditionare norma de munca (nu exista un target lunar).
Taxa curs initiere : 50 RON.
Solicitati detalii complete la adresa de e-mail daniel@rca-broker.ro sau telefonic 0745755406 dupa ora 17:30.
Cerintele postului
minim studii medii,
seriozitate si corectitudine,
acces internet,
imprimanta
Taguri
Toate anunturile postate de compania rca-broker