POST DISPONIBIL
ANGAJARI URGENT
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Internet, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 11 februarie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului

Folositi catalogul Lady’s pe care il primiti dupa inregistrare pentru a prezenta produsele noastre. Din preturile prezentate in catalog dv. castigati la vanzarea directa diferenta de pret reprezentata de discountul (reducerea) de care beneficiati ca reprezentant Ladys. Castig imediat de 33%. De exemplu: pentru o comanda de 133 RON primiti reducere de 25%. Alte exemple:
– Pentru o comanda de 300 lei, castigul dvs este de 99 lei
– Pentru o comanda de 600 lei, castigul dvs este de 198 lei
– Pentru o comanda de 1000 lei, castigul dvs este de 330 lei
Reducere suplimentara de 10 % la foarte multe produse, discount care se adauga castigurilor dv. din vanzari!
INSCRIERE SE FACE AICI http://ladysforladys.blogspot.com
Mai mult… Lady’s va vine in ajutor cu multe instrumente de lucru si promovare pentru a demara repede si eficient munca dvs ca si reprezentant:
– materiale de lucru gratuite (catalog si testere gratuite)
– transport gratuit prin Posta Romana
– transport rapid prin Curier (7,5 lei), Pentru Bucuresti livrarea prin curier este gratuita!
– platforma online cu toate datele actualizate pentru informarea in timp real asupra statutului comenzilor, valoarea bonusului, date ale contului, noutati etc…
Cerintele postului
Adresa de e-mail: ladys001@yahoo.com
Taguri
ladys cosmetice ladys.ro locuri de munca ofete de lucru
Toate anunturile postate de compania andreea