POST DISPONIBIL
REPREZENTANT LADYS
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Baia-Mare, Campulung,
Part time Internet, Marketing, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 octombrie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Job fara investitii,part time.Cea mai serioasa firma de pe piata inscrie colaboratori.daca doriti sa faceti parte din echipa noastra intrati pe http://ladysforladys.blogspot.com/ Pentu a fi completa inregistrarea comandati un catalog gratuit sau comandati produse de 100 de lei si astfel testati calitatea produselor noastre.Castiguri de 35% din vanzari si 10 % din vanzarile colaboratorilor.doar din vanzarea colaboratorilor castigati bani.rog seriozitate.detalii pe ladys001@yahoo.com
Acest anunt este valabil in toata tara
Cerintele postului
Seriozitate, dorinta de castig
catalog online ladys comenzi ladys formular de inscriere ladys inscriere reprezentanti ladys reprezentanti ladys reprezentanti vanzari
Toate anunturile postate de compania andreea