Fa primul pas pentru cariera ta. Aplica la un training in SUA
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 octombrie 2014
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
Esti absolvent de facultate si iti doresti sa iti dezvolti cariera alaturi de profesionisti, intr-un mediu international? Programul training in SUA a fost conceput pentru tineri ca tine care merita sa experimenteze o alta cultura, sa isi schimbe viata pentru o perioada curpinsa intre 6 si 18 luni. Trainingul este platit de la 7,25$/ora si se poate realiza in mai multe domenii.
Cerintele postului
Contacteaza-ne pentru a descoperi impreuna care oferta ti se potriveste cel mai bine. Work Study Abroad, Sibiu-Str Rennes nr 5, Tel: 0743639002, E-mail:job.extern@gmail.com, Site:www.workstudyabrad.ro
Taguri
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad