POST DISPONIBIL
Posturi de bona, menajera, ingrijire batrani
COMPANIE:  BonaMenajBatrani.ro ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 iulie 2011
www.bonamenajbatrani.ro, site de recrutare specializat in recrutarea de personal casnic, intermediaza posturi de bona-babysitter, menajera, persoane ingrijire batrani-varstnici-bolnavi. Foarte avantajos.

Sanse sporite de angajare a unei bone, menajere, ingrijitoare bolnavi.
Sanse sporite de gasire rapida a unui loc de munca.

Prima solutie in recrutarea de personal casnic.
Descrierea postului
www.bonamenajbatrani.ro, site de recrutare specializat in recrutarea de personal casnic, intermediaza locuri de munca de bona, menajera, persoane ingrijire batrani. Foarte avantajos.

Cerintele postului
- persoane corecte, responsabile, serioase
Taguri
Toate anunturile postate de compania BonaMenajBatrani.ro