POST DISPONIBIL
ASISTENTI MEDICALI - Belgia
COMPANIE:  ACCENT JOBS FOR PEOPLE ORAS:  Toate orasele, Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
2000 € 17 iulie 2012
Accent Medical Forces face parte din compania belgiana de intermediere si recrutare Accent Jobs, avand 613 angajati. Am fost selectati de 10 ori Cel Mai Bun Angajator Belgian.
Descrierea postului
Se cauta asistenti medicali pentru:
- ingrijire persoane varstnice azil
- spitale
Absolventi nivel A1 (studii superioare), incepand cu promotia 2007
Absolventi nivel A2 (scoala postliceala sanitara, incepand cu promotia 2010). Demersurile legate de certificarea in Belgia vor fi facute de catre compania Accent Jobs.
Cerintele postului
Cerinte
- diploma de asistent medical generalist, incepand cu promotia 2007/2010
- cunostinte de lb. olandeza, cheltuielile aferente cursurilor intensive de 3 luni urmand a fi suportate de compania noastra
- disponibilitate pentru o perioada indelungata
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACCENT JOBS FOR PEOPLE