POST DISPONIBIL
Recrutam bucatari pt restaurante din Anglia si Scotia
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 11 noiembrie 2011
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
ANGAJATORI: pub-uri, restaurante hoteluri, case rezidentiale
Se ofera:
- Cazare si masa asigurate de angajator
- min 6,08 lire sterline/ora,
- contract (8 ore/zi), posibilitate de ore suplimentare si second job.
Cerintele postului
CERINTE: limba engleza un nivel mediu; experienta de munca minim 1 an.
Contact: Com Invest Sibiu
Bd. Victoriei nr. 27
Site: www.com-invest.org
Tel/fax: 0369/408934,
Tel. mobil: 0743/639002
E-mail: sibiu@com-invest.org
Taguri
ajutor bucatar anglia bucatari com invest scotia
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad